Rövid kedvcsináló Bogi Hiradón (YouTube) megjelenő Alkotmány és Szuverenitás – című. máj.30-i kerekasztal videókhoz ! A Világgazdasági Fórum már évekkel ezelőtt kimondta: NEM LESZ SEMMID ÉS BOLDOG LESZEL! Vagyis meg fogják csinálni a világkormányt, a digitális identitást, a kikapcsolgató digitális pénzt és ha szükséges a népirtás, akkor jön a WHO járvány-terrorja. Hogy nem vette ezt […]